Yasal Uyarı

Rijk Zwaan Web Sitesi Genel Kullanım Kayıt ve Şartları

 

Bu web sitesini kullanarak, aşağıda belirtilen Rijk Zwaan Web Sitesi Genel Kullanım Kayıt ve Şartlarını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Ayrıca, bu web sitesinde yer alan bilgi, tavsiye ve/veya önerilerden, Rijk Zwaan Zaadteelt en Zaadhandel B.V.’yi ve/veya onun bir ya da daha fazla iştirakini (bundan sonra müştereken Rijk Zwaan olarak anılacaktır) sorumlu ya da mesul tutmadığınızı beyan etmiş bulunuyorsunuz. Bu genel kayıt ve şartları kabul etmeden, Rijk Zwaan’ın web sitesini kullanmak yasaktır.

 

Rijk Zwaan web sitesi, çok dikkatli bir şekilde hazırlanmıştır. Ancak, Rijk Zwaan, çeşit tanımları ve teknik yetiştirme tavsiyeleri dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı kalmamak koşuluyla, bu web sitesinde yer alan bilgilerin tam ve doğru olduğuna ve bu web sitesinin, kullanıcısının amacına uygun olduğuna dair açık ya da zımni herhangi bir garanti vermemektedir.  Dolayısıyla, Rijk Zwaan, kendisi tarafından kasti bir kötü davranış ya da ağır ihmal durumu olmadığı sürece, dolaylı zararlar, ya da kar kaybı dahil olmak üzere, bu web sitesinin kullanımından, direkt ya da dolaylı olarak ortaya çıkan zararlardan ötürü hiçbir mesuliyet kabul etmemektedir. Ayrıca, Rijk Zwaan bu web sitesinin kullanılamamasından direkt ya da dolaylı olarak kaynaklanabilecek zararlardan da mesul tutulamaz.

  1. Rijk Zwaan, Rijk Zwaan web sitesini kullanmayla alakalı bu Genel Kayıt ve Şartlar dahil olmak üzere, bu web sitesini ve içindekileri değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Rijk Zwaan, bu tarz değişikliklerin olası sonuçlarından hiçbir şekilde mesul olmayacaktır. Bu web sitesi, Rijk Zwaan’dan başkası tarafından değiştirilemez.
  2. Bu web sitesi, başka web sitelerine linkler ya da referanslar içerebilir. Rijk Zwaan, üçüncü tarafların web sitelerinin içeriklerini denetleyemediğinden dolayı, üçüncü tarafların web sitelerinden direkt ya da dolaylı olarak kaynaklanan bilgiler için, herhangi bir sorumluluk ya da mesuliyet kabul etmeyecektir.
  3. Bu web sitesi, belirli bir ülkede bulunmayan çeşitlere referanslar içerebilir. Bu tarz referanslar Rijk Zwaan’ın, o çeşidi adı geçen ülkede satacağı ya da satma niyetinin olduğu anlamına gelmemektedir.
  4. Rijk Zwaan, bu web sitesinin kullanımından direkt ya da dolaylı olarak kaynaklanan bilgisayar donanımı ve/veya yazılım zararlarından hiçbir şekilde sorumlu ya da mesul tutulamaz.
  5. Bu web sitesinde yer alan bütün bilgiler ve resimler aksi belirtilmedikçe, Rijk Zwaan’ın telif haklarınca korunmaktadır. Bu web sitesinin hiçbir içeriği, Rijk Zwaan’ın önceden yazılı izni olmadan baskı, fotokopi, mikrofilm, dijital ya da herhangi bir başka şekilde çoğaltılamaz ve/veya yayınlanamaz. 
  6. İşbu Rijk Zwaan Web Sitesi Genel Kullanım Kayıt ve Şartları Hollanda yasalarına tabidir. Her türlü ihtilaf, Lahey’deki (NL) Adliye Mahkemesinde çözümlenecektir. Ancak, Rijk Zwaan, web sitesi kullanıcısının tescilli şirketinin bulunduğu ya da kullanıcının gerçek ya da efektif bir endüstriyel ya da ticari tesisinin olduğu ülkenin mahkemesine çıkması için, web sitesi kullanıcısına mahkeme celbi gönderme hakkını saklı tutmaktadır.  

İhtilaflarda orijinal İngilizce versiyon esas alınacaktır (www.rijkzwaan.com)