Sensational snacks

Atıştırmalık sebzeler

Her geçen gün daha fazla insan sağlıklı atıştırmalıkları tercih ediyor. Bunun sonucunda da atıştırmalık sebzeler dünyanın sebze tüketiminde bir artışa neden oluyor. Rijk Zwaan olarak bizler günümüzün tüketicilerinin ihtiyaçlarına ve isteklerine tam olarak uyan bazı çeşitleri seçmeye çalıştık; bu çeşitlerin ortak noktası lezzetli, kolay ve sağlıklı olmalıdır. Bu çeşitleri de Sensational Snacks isimli ürün hattımız altında topladık.

 

Lezzetli, kolay ve sağlıklı

Rijk Zwaan’ın atıştırmalık sebzeleri baştan çıkarıcı görünüşleri ile mükemmel bir tada sahiptir. Bu kolay ve tek ısırımlık sebzelerin öğlen yemeği için paketlenmesi ya da gün içinde veya seyahat halindeyken arada atıştırmalık olarak yenmesi idealdir.

 

Tercih nedeni

Premium segmenti için bal gibi tatlı mini domatesler? Temel segment için yüksek verimli kiraz domatesler? Ya da her ikisinin şaşırtıcı kombinasyonu? Rijk Zwaan, atıştırmalık pazarı için geniş ve sürekli büyüyen bir yelpaze sunuyor.

 

Ortaklık

Islahçılarımız yeni çeşitlere yönelik önemli pazar taleplerinin farkında: yıl boyunca aynı tat, uzun raf ömrü, çekici görünüm ve farklı pazar segmentleri için sürekli yenilikler. Ancak, elbette ki yüksek ve güvenilir bir verim başarılı bir mahsulün temelini oluşturmaya devam ediyor.

 

Kendiniz görün ve tadın

Farklı üretim bölgeleri için çeşitler geliştiriyoruz. Yeni ve spesifik çeşitlerle, demo sahalarıyla, yenilikçi paketleme konseptleriyle ve örnekleriyle yeni pazarlar açılmasına yardımcı oluyoruz.

Her bir üretim bölgesi ve her bir satış pazarı farklı bir yaklaşım gerektirir. Uzmanlarımız bunu anlıyor ve sizlere size özel tavsiyelerde bulunuyor. Bu nedenle sizleri çeşitlerimizi kendiniz görebilmeniz ve elbette ki tadabilmeniz için demo sahalarımızdan birinde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.