Sensational Ingredients

Bileşiminde yoğun içeriği olan sebzeler

Rijk Zwaan’ın Sensational Ingredients ürün hattıyla sizlere yüksek konsantrasyonları sayesinde ön plana çıkan sebze çeşitleri sunuyoruz: yüksek vitamin seviyeleri, doğal renklendirici ya da kuru madde oranları bunlardan sadece bazıları. Bu da bu ürünleri endüstriyel uygulamalar ya da sağlıklı beslenmenin bir parçası olarak inanılmaz derecede uygun bir seçenek haline getiriyor.

Eşsiz özellikler

Sensational Ingredients ürün hattındaki çeşitler endüstriyel işleme özelliklerine çok uygun. Bu ürünlerde yüksek kuru madde içeriği (örneğin havuç ve lahanada) ya da betanin veya karotenoid (pancar ve havuç) gibi yüksek pigment seviyesi bulunuyor. Daha iyi çeşitleri sunarak çok daha yüksek üretim etkinliğine sahip çözümler sunmaktayız. Sensational Ingredients hattı aynı zamanda yüksek besin değeri bulunan çeşitler de sunuyor; örneğin folik açıdan zengin marul ya da yüksek likopen içeriğine sahip domatesler gibi.

Biyokimyasal analiz

Rijk Zwaan’da son teknoloji laboratuvarlarımızda çeşitli materyaller üzerinde kapsamlı biyokimyasal analizler yapmaktayız. Bu, içerik açısından hangi çeşitlerin yüksek puan aldığını tespit etmemizi sağlıyor. Biyokimyasal taramaya bağlı olarak bir çeşidin Sensational Ingredients hattına eklenmesi gerekip gerekmediğine karar verebiliyoruz. Bu sayede perakende ve sanayi müşterilerimiz her bir çeşidin kanıtlanmış faydaları sağladığından emin olabiliyor.

Bilgi paylaşımı

Kapsamlı verilerimizin pazarda maksimum etkiyi yaratmak üzere nasıl kullanılabileceğini müşterilerimizle konuşabildiğimiz için çok mutluyuz. Bu nedenle pazarınıza özel bir yaklaşım geliştirebilmek için Rijk Zwaan’ın uzmanlık merkezinden faydalanmanızı sizlere önemle tavsiye ediyoruz.