Sensational Flavours

Eşsiz

Sebzelerdeki eşsiz tatlar, perakendecilere ve gıda hizmet şirketlerine kendilerini diğerlerinden ayırarak tüketicilere sebze satmanın yeni yollarını açar. Rijk Zwaan, Sensational Flavours ürün hattı ile mükemmel tat deneyimleri sunan çeşitler ortaya koyuyor.

Eşsiz tat

Sebze ıslahında tadın çok ayrı bir yeri var. Sensational Flavours çeşitlerimiz, ister çiğ ister pişmiş olsun eşsiz bir tat deneyimi sunuyor. Örneğin; domateslerimiz ve patlıcanlarımızda, tatlı ve ekşi arasında muhteşem bir denge yakalanırken, patlıcanlar kızartma sırasında daha az yağ çekiyor. Sensational Flavours çeşitleri aynı zamanda üreticilerin yeni pazarlar keşfetmesini de sağlıyor. Bu çeşitler sayesinde üreticiler hasat güvenirliği ve yüksek verim gibi başarılı bir sezon için kilit kriterleri yerine getirmiş oluyor.

Öne çıkan sebzeler

Eşsiz bir tada sahip ürünler öne çıkma ve böylece satışları yukarı çekme fırsatına sahiptir. Rijk Zwaan’ın Sensational Flavours ürün hattı, segmentasyonu da kolaylaştırıyor. Bu hattaki çeşitler, tat açısından pazar standartlarından ciddi anlamda daha yüksek puanlar alan sebze çeşitlerimizden arasından özenle seçilmiştir. Bu bulgular tüketici araştırmalarına, uzman görüşlerine ve biyokimyasal analizlere dayanmaktadır. Bu nedenle sonuçların objektif olduğunu söyleyebiliriz. Rijk Zwaan, bu tarz bir tat tabanlı ürün hattı sunan tek sebze ıslahçısıdır.

Uluslararası testler

Bu ürün hattının çeşitleri, Avrupa, Asya, Amerika ve diğer tüm bölgelerde mevcuttur. Gerektiğinde Rijk Zwaan bu ürünlerin tatlarını yerel düzeyde test ederek, yerel tat tercihlerine uygun adaptasyonlar yapabilmektedir.

Sensational Flavours ürünlerini kendiniz tadın

Bu eşsiz ürün hattı hakkında daha fazla bilgiye özel Sensational Flavours kataloğundan erişebilirsiniz. Sizleri demo seralarımıza, deneme alanlarımıza ya da Sensational Flavours çeşitleriyle profesyonel şefler tarafından hazırlanan özel yemekleri tatmaya davet ediyoruz.