Organic

Güçlü bitkiler

Organik sebzelere yönelik talep dünyada hızla artıyor. Rijk Zwaan da özellikle güçlü direnç gösteren ve sürekli olarak yüksek kaliteye sahip çeşit ve tohumlarla organik üretimi destekliyor. Bizler bu çeşitleri ve tohumları on yıllara yayılan tecrübemiz ve organik üretim yöntemleri, organik pazarı ve ilgili mevzuat hakkındaki güncel bilgilerimizle geliştirmekteyiz.

Organik üretime özel

Rijk Zwaan’ın özellikle organik pazarı için geliştirdiği sebze çeşitleri yüksek dayanıklılığa sahiptir, verimlidir ve her şeyden ötesi birçok hastalık ve zararlıya karşı dirençlidir. Organik üretime uygun bütün sebzelerimiz, başarılı bir üretim sezonunu karşılayarak, iyi bir tat, yüksek kalite ve uzun raf ömrü ile karakterize olmuştur.

Islahçılarımız her bir çeşidin organik özellikleriyle yakından ilgilenmektedir. Örneğin, koyu-yeşil yaprakları ile diğer çeşitlerden kolayca ayırt edilebilen mavi yapraklı hıyar çeşitleri doğal olarak güçlü bir dayanıma sahiptir.

Kapsamlı portföy

Organik üretime yönelik çeşit portföyümüzü sürekli olarak genişletiyoruz. Bizler çok geniş bir organik tohum yelpazesi ile kimyasal işlemden geçmemiş tohumlar sunmaktayız. Organik olarak üretilen tohumlarımız Avrupa ve Kuzey Amerika sertifikalandırma kuruluşlarının organik üretim şartlarını tamamıyla yerine getirmektedir. Bizler dünya çapındaki düzenlemeleri ve pazar değişikliklerini sürekli olarak takip ederek çeşit ıslahlarımızı bunlara göre ayarlıyoruz.

Müşteri odağı

Organik pazara yönelik ürünlerimiz çizgili patlıcanlarımızda olduğu gibi çarpıcı ve yüksek kaliteli görünüşleri ile ön plana çıkıyor. Bu, tüketici tercihlerine cevap verdiğimiz ve müşterilerimize ilham verdiğimiz yöntemlerden sadece bir tanesi. Farklı üretim bölgeleri için hazırlanan çeşitlerimiz organik ürünleri tutarlı şekilde yıl boyunca tedarik edebilmemizi sağlıyor.

Daha fazla ilham almak isterseniz sizleri demo sahalarımızda ağırlamaktan memnuniyet duyarız.