Kariyer

Rijk Zwaan’da geleceğiniz

Rijk Zwaan’ın en temel hedeflerinden birisi bütün çalışanlarına iyi çalışma şartlarıyla birlikte uzun vadeli ve zevkli bir iş imkanı sunmaktır. Aile şirketimizde herkes özerk çalışma özgürlüğüne sahiptir; çalışma ortamı motive edici ve informaldir. Tipik bir Rijk Zwaan çalışanı her zaman sadık, işine odaklı ve başkalarıyla çalışmaya isteklidir.

Rijk Zwaan Türkiye’nin başarıları bugün Türkiye tohum sektöründe sahip olduğu pozisyonla ön plana çıkmaktadır. Tohum kalitesine ve müşteri hizmetlerine odaklanma, Rijk Zwaan’ın piyasadaki başarısında kilit rol oynamaktadır. Nihai amacımız Türkiye’de ana tohum tedarikçilerinden birisi olmak ve Rijk Zwaan ismini sektördeki üretici ve tüccarlar için en iyi olası sebze tohumu garantisi haline getirmektir. Rijk Zwaan TR her gün Türkiye’de sürekli değişen piyasaya kendisini adapte etmek için elinden gelenin en iyisini yaparak büyümeye devam etmektedir.

Zorluklar ve gelişim

Rijk Zwaan Türkiye, yeni ve motive personel arayışında. Bizlerle çalışmaya başladığınızda sürekli gelişen bir organizasyon içerisinde dinamik ve genelde uluslararası bir işte çalışacağınızdan emin olabilirsiniz ki bu da sizlere kariyerinizin geri kalanında bazı zorlukların yanı sıra kendinizi en üst seviyeye çıkarma fırsatı verecektir.

Rijk Zwaan’da çalışmak mı istiyorsunuz?

Güncel iş ilanları için www.rijkzwaancareers.com adresini ziyaret ediniz.

 

https://www.rijkzwaan.com.tr/kariyer aracılığıyla kişisel verilerin işlenmesine dair prosedürümüzü ekten inceleyebilirsiniz.

 

Rijk Zwaan Gizlilik Bildirimi Kariyer