Internal Red

Internal Red

Bir domatesin rengi insanların o domatesin tadı ve kalitesi hakkındaki düşüncelerini çok etkiler. Tüketiciler domatesin kıpkırmızı olmasını kaliteli, sağlıklı ve lezzetli olmasıyla bağdaştırır. Rijk Zwaan, içi kıpkırmızı domates çeşitleriyle fark yaratmaktadır. Bu domatesler InternalRed markasıyla diğerlerinden kolayca ayırt edilebilir.

Renk, standart domateslerin renginden çok açık bir şekilde ayırt edilebilir (testlerde tüketicilerin büyük bir çoğunluğu renk farkını ayırt etmiştir).

Özellikler

InternalRed çeşitleri aşağıdaki özelliklerle ön plana çıkmaktadır:

  • Et ve çekirdeğin kıpkırmızı olması.
  • Mükemmel tat.
  • Domates çeşitlerimizin bütün standart kriterlerini yerine getiren verim, güvenilirlik, direnç ve diğer üretim özellikleri.

Renk ve tat

InternalRed çeşitleri kıpkırmızı renkleri sayesinde kullanım açısından ekstra avantaj sunmaktadır. Örneğin, bu domatesler sandviçlerin ve salataların görsel çekiciliğini artırmaktadır.

Kırmızı renk, tüketicilerin leziz tat algısını güçlendirmektedir. Domatesin farklı ve ayırt edilebilir rengi bütün zincir ortaklarının kendilerini yüksek kaliteli segmente taşıyabilmelerini kolaylaştırır.

Rijk Zwaan mahsul kılavuzları, broşür ve paketleme fikirleriyle üreticileri ve onların müşterilerini her zaman desteklemektedir.    

Sürekli büyüyen bir yelpaze

Bu özellik daha fazla Rijk Zwaan domates çeşidine eklenerek gelecek yıllarda her bir üretim bölgesine InternalRed çeşitleri tedarik edilecek.