Industry

Sanayi için özel çeşitler

Sebzelerin hasattan hemen sonra işlenmesi en iyi şekilde korunmalarını mümkün kılar. Donmuş, konserve, tenekelenmiş ya da kurutulmuş sebzeler çeşitli, hazırlanması kolay ve sağlıklı yemeklerin temelini oluşturur. Rijk Zwaan, hemen işlenmeye uygun olan çeşitleri sunmaktadır.

İşlenmeye hazır

İşleme sanayisi için sunduğumuz sebze çeşitlerimiz yüksek verimliliğe, hastalıklara karşı etkin dirençlere ve hem işleme öncesi hem de sonrasında iyi bir iç kaliteye sahiptir. Sanayi için geliştirdiğimiz çeşitlerimiz mekanik hasada da uygundur.

Çeşitlerimiz aynı zamanda esnektir ve bu da onları endüstriyel üretim planlama programlarına uygun hale getirir. Yüksek dayanıklılıkları sayesinde çok farklı iklim koşullarında çok iyi bir performans sergiler ve geniş bir hasat imkanı sunarlar.

Bu sanayinin bazı sektörleri, yüksek derecede doğal renklenme konsantrasyonu ve aroma ile yüksek kuru madde içeriği gibi bazı özelliklerden ekstra fayda sağlamaktadır. Bizler aynı zamanda organik üretime de özel önem vermekteyiz.

Müşterilerimiz ve ürün yelpazemiz

İşlenmiş sebzeler dünya çapındaki perakendeciler, gıda hizmetleri şirketleri ve gıda üreticileri için hızla büyüyen bir segmenttir. Bizler bu müşteri gruplarının ihtiyaçlarını zincir ortaklarımızla yoğun iletişimimiz sayesinde rahatlıkla anlayabiliyoruz. Bu da ıslah programlarımız dahilinde doğru kararları alabilmemizi sağlıyor.

Daha fazla sebze tipi ekleyerek sanayi için ürün yelpazemizi sürekli olarak genişletiyoruz. İşlemeden sonra en iyi ve en lezzetli ürünleri elde edebilmek için müşterilerimizle yakın işbirliği yapıyoruz. Her zaman yeni uygulamaların peşindeyiz. Amacımız tüketicilere farklı ve sağlıklı bir ürün yelpazesi sunabilmek.

Rijk Zwaan’ın gıda işleme faaliyetlerinize katkı sağlayıp sağlayamayacağını merak ediyorsanız sizinle konuşmaktan zevk duyarız.