Hakkımızda

Rijk Zwaan Türkiye, merkezi Hollanda’da bulunan uluslararası sebze ıslah şirketi olan Rijk Zwaan’ın tamamına sahip olduğu bir alt şirkettir.
Rijk Zwaan, şu anda dünyadaki ilk beş sebze tohumu şirketi arasına giren bir aile şirketidir.

Türkiye'de Rijk Zwaan

Rijk Zwaan Türkiye, 1992 yılında Rijk Zwaan  tesisleri, Antalya Yukarıkocayatak'da 170 dönüm alan üzerine kurulmuştur. Bu tesis, 1997  yılından bu yana da ıslah istasyonu olarak kullanılmaktadır. 01 Ağustos 2012 tarihinde Rijk Zwaan'ın, pazarlama aktivitelerinin sorumluluğunu da direkt üstlenmesinin ardından, ıslah ve pazarlama aktiviteleri aynı tesiste yürütülmeye başlanmıştır.

Bilge Sezer, Tedarik Zincir Uzmanı

‘’Her zaman güvenildiğimi ve desteklendiğimi hissediyorum.’’

Bilge'nin hikayesini okuyun

Rijk Zwaan Uluslararası

Rijk Zwaan, çalışanlarını şirketin merkezine konumlandırır. 30 farklı ülkedeki 2.800 çalışanı ile şirketin amacı her alandaki partneri için katma değerli hizmetler ve ürünler geliştirmektir. Araştırma ve geliştirmeye verdiğimiz kesintisiz yatırım destekleri ve motive çalışanlarımızla tam anlamıyla sağlıklı bir organizasyon şeması kurmuş bulunuyoruz. Elbette bu pozisyonun bize getirdiği o büyük sorumluluğun da farkındayız. Bu nedenle, partnerlerimizle birlikte sebze tüketimini artırmak ve tedarikine de destek vermek üzere aktif bir şekilde çalışıyoruz.

Daha fazla

Rijk Zwaan’ın global web sitesi ile ilgili aktiviteleri ve görüşleri hakkında daha fazlasını okuyun.