07 Mayıs 2018

Tüm iş ortaklarımızın bilgisine

2012 yılından beri bu görevde çalışmalarını sürdüren Joop, Satış/Pazarlama organizasyonunun başarılı bir şekilde kurulması sürecinde aktif olarak yer almıştır. Joop’un bundan sonraki kariyer yolu, kendi deyimi ile Rijk Zwaan bünyesinde yeni bir macera olan, Güney Doğu Asya ülkelerindeki satış/pazarlama faaliyetlerine odaklı bir yöneticilik pozisyonu olacaktır.RZ Türkiye’deki satış/pazarlama faaliyetleri Tutku Güzelordu Özkaya, Deniz Karayol ve Bilge Sezer’den oluşan Satış/Pazarlama yönetim takımı tarafından yürütülmeye devam edecektir. Türkiye için yeni bir Satış/Pazarlama Direktörü arayışımız devam ederken bu ekibe, mevcutta Rijk Zwaan’da Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden sorumlu yönetim partnerliğini yapmakta olan Edwin van der Klugt destek verecektir. Bizim stratejik öneme sahip olduğunu düşündüğümüz Türkiye pazarına yatırım yapmaya kararlı bir şekilde devam edeceğimizi ve dolayısıyla önümüzdeki yıllarda Türkiye’deki aktivitelerimizi ve ekibimizi daha da genişleteceğimizi vurgulamak isteriz.

Teşekkürlerimizi sunuyoruz

Rijk Zwaan yönetimi olarak Joop’a Türkiye’deki yöneticiliği sürecindeki tüm emeği ve çalışmaları için teşekkür eder, kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.

Bu vesile ile size de bu güne kadarki değerli işbirliğiniz için teşekkür ediyor ve önümüzdeki günlerde bu işbirliğimizi daha da geliştirerek uzun vadeli çalışmalar yapmayı temenni ediyoruz. 

Message