07 Aralık 2017

Growtech Eurasia Fuarı 2017

Growtech Eurasia bu yıl da 50.000 m2 alanda 800’ün üzerinde katılımcı firma ile tarım sektörünü dünyayla buluşturdu. Sektör için her yıl ortalama 550 milyon dolarlık iş hacmi yaratıyor. Fuar, Amerika'dan Afrika'ya, Asya'dan Avrupa'ya uzanan çeşitlilikte, 30’dan fazla ülkeden 800'ün üzerinde ulusal ve uluslararası katılımcı firma ile yaklaşık 85.000 ziyaretçi ağırladı.

Growtech Fair

RIJK ZWAAN SUNUMLARI İLE YİNE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ

Rijk Zwaan Türkiye olarak,  bu önemli fuarda firmamıza yoğun ilgi gösteren tüm iş ortaklarımızı ve ziyaretçilerimizi yaklaşık 200 m2 alana kurmuş olduğumuz standımızda ağırladık. Sadece ürün yelpazemizi kapsayan ürünlerimizi sergilemekle kalmadık, renkli ve heyecan verici çeşitlerimizle ziyaretçilerimize lezzetli deneyimler de sunduk. Ziyaretçilerimiz için gastronomik bir gelenek haline gelen, sap kereviz ve alabaş dilimleri, salatalık ve kırmızı pancar turşusu, renkli atıştırmalık domates ve salatalık, içi sağlıklı atıştırmalıklarla süslenmiş marul yaprakları ve daha fazlasından oluşan sunumlarımızı da tatma fırsatı buldular.

 

growtech fair 3
growtech fair 2

RIJK ZWAAN DEMO SERA / TARLA ZİYARETLERİ

4 gün süren fuar boyunca portföyümüzde bulunan ve yeni eklenen tüm ürünlerimizin sergilendiği demo seramızda, birçok ülkeden fuarı ve bizleri ziyarete gelen bayilerimiz, distribütörlerimiz için ek olarak demo gezileri düzenledik. Bu gezilere, standımızı ziyeret eden partnerlerimiz de katıldı. 

 

demo visit 2
Demo visit
demo visit 2

SAĞLIKLI BİR GELECEĞİ PAYLAŞIYORUZ

Her türlü platformda ve etkinlikte iletmekten mutluluk duyduğumuz "Sağlıklı bir geleceği paylaşıyoruz" mesajımızı Growtech 2017 boyunca da ürünlerimiz ve sunumlarımız aracılığıyla tüm ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktan dolayı sevinçliyiz. 

Fuar süresince standımızı ziyaret eden tüm ziyaretçilerimize en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Gelecek etkinliklerde görüşmek dileğiyle...