15 Kasım 2018

Alanya ve Fethiye Hal Etkinliklerimizi Başarı İle Tamamladık

Fethiye Karaçulha Toptancı Hali Etkinliği

08.11.2018 Perşembe günü, Fethiye Toptancı Hali’nde, şirketimiz çalışanlarından Bölge Satış ve Ürün Geliştirme Sorumlusu Emre Çalçik, Bölge Satış Teknik Destek  Koray Pehlivan, Domates Ürün Sorumlusu Onur Ergeldi ve Pazarlama departmanımızdan Şayen Açar'ın eşliğinde 74-519 RZ F1 domatesimizin tanıtımını gerçekleştirdik.

Bölgedeki üreticilerimiz Adem Üyük ve Hilmi Sarışlı'nın seralarından toplanarak, toptancı haline getirilen domatesler standımızı ziyaret eden herkese tanıtıldı.

Bardakta çorba servisimizin yer aldığı ve sabah 06:00'da başlayan etkinliğimizde, çeşidi görmek isteyen ziyaretçilerimiz öğle saatlerine kadar üreticimiz Adem Üyük'ün serasında çeşidi görme fırsatı da buldular.

74-519 RZ F1

Çeşidimiz, meyve iriliği, mükemmel rengi ve meyve tutumu ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Rijk Zwaan’ın,  domateste iddialı olduğunu bir kez daha göstermiş olduk.  Ziyaretcilerin çeşidimize olan yoğun ilgisi, bizi çok mutlu etti ve gelecek için umutlandırdı. Geçmişte 73-14 çeşidimizin bölgedeki başarısını, yeni çeşidimiz ile daha yukarılara taşımayı hedefliyoruz.

Alanya Payallar Toptancı Hali Etkinliği

14-11-2019 tarihinde, Payallar halinde sabah saat 06:00 da başlayıp, 11:30 kadar devam eden tanıtım çalışmasında, üretici, bayi ve komisyoncularımız ile bir arada keyifli bir tanıtım çalışması yaptık.

74-519 RZ F1 domates çeşidimiz ile aynı noktada gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde  Princestar RZ F1 hıyar çeşidimizi de tüm ziyaretçilerimize tanıtmış olduk.

 

Princestar RZ F1 

Princestar çeşidimizin tanıtımını 74-519 RZ F1 domates tanıtımımız ile aynı anda ve aynı noktada gerçekleştirdik. Daha önce Silyon RZ F1 ve Julystar RZ F1 ile bölgede tanınıyor olması Rijk Zwaan için bir avantajdı. Gazipaşa bölgesinde de yoğun tanıtım çalışmalarımız devam edecek. En önemli özelliği olan BlueLeaf ile, rakiplere fark atan çeşidimiz, açık bitki yapısı, sürekli hasat periyodu, kısa sürgün, sürgündeki meyve büyütmesi, standart meyve uzunluğu ve kalitesi ile son derece iyi. Geç güz dikimi yapılan tüm bölgelerimize hayırlı olmasını diliyoruz. Yeni bir yıldız (Princestar RZ F1) doğdu.

Etkinliklerimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm üretici, bayi ve komisyonculara bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz. Başka etkinliklerimizde buluşmak dileğiyle.

 

fethye 2
fethiye 3
fethiye 4
alanya 1
alanya 2
alanya 3