25 Ocak 2017

Agroexpo 2017 İzmir Tarım ve Hayvancılık Fuarı

Rijk Zwaan olarak Türkiye'nin farklı bölgelerinde devam ettirdiğimiz ticari faaliyetlerimiz ve işortaklıklarımızı farklı şehirlerde düzenlenen fuarlar ile pekiştirmeye devam ediyoruz.

19-22 Ocak 2017 tarihleri arasında Fuar İzmir alanında düzenlenen Agroexpo fuarına birbirinden renkli, katma değerli ve sektörün ihtiyaçlarına cevap veren ürün portföyümüz ile birlikte katıldık ve daha önceki fuarlar gibi, ziyaretçilerimizden yine büyük ilgi topladık.

 

Geliştirdiğimiz yüksek kaliteli sebze tohumlarımızı tanıtmak, ve Rijk Zwaan ailesi olarak sunduğumuz hizmetleri sektördeki paydaşlarımızla daha iyi paylaşabilmek için profesyonelce organize edilmiş fuarlara ihtiyacımız her geçen gün artıyor. Türkiye'ye kazandırılan en yeni ve en modern fuar alanlarından olan Fuar İzmir'in, fuarcılık sektörünün gelişmesine öncülük ederek Türkiye'nin farklı bölgelerinde de benzer tarım fuarlarının düzenlenmesine ilham olacağını ümit ediyor, böylece paydaşlarımız ile birlikte bir çok bölgede standımızda bir araya gelerek, Rijk Zwaan kalite ve hizmetlerini sunmayı, sektörün profesyonelleşmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

 

Yeni Çeşitlerimiz Vitrinde

Standımızda bulunan yeni çeşitlerimiz vitrini ile hem üreticilerimize, hem tüccar ve komisyoncularımıza, hem sanayicilerimize hem de nihai tüketicilerimize yeni çeşitlerimizi daha iyi anlatmayı, ve sunduğumuz katma değerleri ön plana çıkarmayı hedefledik. Agroexpo boyunca sergilediğimiz yeni çeşitlerimiz arasında olan yarı oryantal yapraklı Manatee ıspanağımız, turşuluk pazarına hitap eden 12-302 (Sound) hıyarımız, 120-140 günlük Tramont karnabaharımız, 85-110 günlük 26-311 (Boyabat) karnabaharımız ve birbirinden renkli domates çeşitlerimiz Ege bölgesi işortaklarımız tarafından büyük beğeni toplarken, aynı zamanda paydaşlarımız ile yeni çeşitlerimizin ticari olarak üretim planlamaları hakkında yapıcı fikir alışverişleri gerçekleştirdik.

 

Sağlıklı Bir Geleceği Paylaşıyoruz

Sağlıklı sebzelerin sağlıklı bir gelecek getireceğine inancımız tam ve bu sloganımızı Agroexpo fuarında da olabildiğince fazla kişiye ulaştırmaya gayret gösterdik. Ziyaretçilerimize birbirinden lezzetli kırmızı pancar ve kornişon turşuları ile birlikte, alabaş, havuç, kereviz ve hıyar dilimleri ikram ederek sağlıklı paylaşımlarda bulunduk. Sağlıklı bir gelecek amacı doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyor olacağız. Önümüzdeki fuarlarda tekrardan görüşmek üzere.