03 Kasım 2018

2.Koppert Cress International Earth Toplantısı ve Rijk Zwaan Türkiye Ziyareti

Koppert Cress’in Dünya genelindeki partnerlerinin katıldığı ve bu sene 2.si düzenlenen “International Earth Meeting”, Erüst Tarım ev sahipliğinde Türkiye’de organize edildi ve program kapsamında Koppert Cress’in sahibi Rob Baan ve ailesi, Koppert Cress global partnerleri ve Erüst Tarım sahibi Mustafa Erüst ile firma yetkilileri Rijk Zwaan Türkiye’ye ziyarette bulundular.

Koppert Cress ve Erüst'ü tesisimizde ağırladık

Dünyanın en büyük mikro filiz ve yenilebilir çiçek üreticisi firması olan Koppert Cress Türkiye’nin de dahil olduğu bir çok ülkedeki bitkileri titizlik ile araştırarak Dünya gastronomisine sunduğu inovatif çözümler ile renk ve zenginlik katmakta. Benzer yenilikçi yaklaşımı ile Erüst firması da nesillerdir devam eden çalışmaları ile Türkiye yaş sebze sektörüne her daim inovatif ürünler sunmakta ve tüketime hazır salata ürünleri ile atıştırmalık ürün grupların sofralarımızda yer almasına öncülük etmektedir. Rijk Zwaan Türkiye ile Erüst her fırsatta işbirliğini geliştirme fırsatlarını kollayarak ortak çözümler üretmekte ve Erüst’ün oluşturduğu zengin portföyde Rijk Zwaan olarak önemli bir pozisyonda bulunmaktan mutluluk duymaktayız. Benzer bir işbirliğini Koppert Cress ile de oluşturan Erüst’ün böyle bir değerli etkinlik ile birlikte bizleri ziyaret etmesi, 3 inovatif firmanın ve partnerlerinin ortak bir organizasyon ile kısaca da olsa fikir alışverişinde bulunabilmesini oldukça önemsiyoruz.

 

Rijk Zwaan Türkiye olarak bu gibi değerli organizasyonlar ile partnerlerimizin yanında olmaya, hızlıca gelişen ve değişen dünyanın değişen şart ve koşullarında edindiğimiz tecrübeleri birlikte paylaşarak sürdürülebilir gelişimi mümkün kılmaya ve partnerliğimizi her daim ileriye taşımaya özen göstermekteyiz.

 

Tekrardan, ziyaret ederek değerli zamanlarını bizlere ayıran Koppert Cress ve Erüst ailelerine ve ziyarete eşlik eden tüm partnerlerine teşekkür ediyoruz.

 

 

Koppert Cress2
Koppert Cress 1