Gizlilik Politikası Rijk Zwaan

Bu gizlilik politikasında kişisel bilgilerin Rijk Zwaan Distribution B.V. veya ona bağlı kuruluşlar tarafından ya da onlar adına ticaret ve pazarlama amacıyla işlenmesi hakkında bilgiler bulacaksınız.

Rijk Zwaan kişisel bilgileri aşağıdaki amaçlarla kullanır:

 

Rijk Zwaan ürün ve hizmetleri ile ilgili bilgilendirme: Buna onay verdiyseniz ya da ürün ve hizmetlerimizle ilgilendiğinizi bir şekilde ifade ettiyseniz, bize temin ettiğiniz kişisel bilgileri kullanarak Rijk Zwaan, bağlı kuruluşları ve doğrudan iş ortakları tarafından sunulan ürün ve hizmetler ilgili size bilgi göndeririz. Bu bilgilerin sizin tercihlerinize göre özelleştirileceğini taahhüt ediyoruz.

Siparişinizin işlenmesi: Rijk Zwaan ya da bağlı kuruluşlarından ürün ya da hizmet sipariş ettiğinizde siparişinizi işleme koymak için örneğin irtibat bilgileriniz gibi kişisel bilgilerinizi kullanırız.

Sorunuzu cevaplamak: Bize soru sorarsanız, sorunuzu cevaplamak için irtibat bilgilerinizi kullanırız.

Tercihleriniz: Size sizi ilgilendiren ve özelleştirilmiş bilgiler göndermek için tercihlerinizi belirlemede kişisel bilgilerinizi kullanırız.

Oturum açma bilgileri: Bazı Rijk Zwaan uygulamaları için kaydolmanız ve oturum açmanız gerekir ve sizin bu amaçla temin ettiğiniz kişisel bilgileri oturum açmada ve sizi tanımada kullanırız.

Gönderinizi atfetmek: Bazı Rijk Zwaan uygulamalarında herkesin görebileceği şekilde yorum yazılabilir. Bu durumda gönderinizi size atfedebilmek için adınız ya da kullanıcı adınız gibi kişisel bilgilerinizi kullanırız.

Teknik ve istatistiksel amaçlar: Kişisel bilgileri, abone olduğunuz web uygulamalarımızın teknik ve işlevsel yönetiminde kullanırız. Bu bilgiler yardımıyla web uygulamalarımızın kalitesini sürekli olarak iyileştirebilmeyi sağlarız.

Yasal zorunluluklar: Yasal zorunluluklara uymak için gerekliyse, üçüncü şahısların (fikri mülkiyet) haklarının ihlal edildiği iddiası varsa, veya yetkili makamlarca talep edildiyse kişisel bilgilerinizi bu amaçla kullanırız.

Faaliyetler: Sizi faaliyetlere davet etmek ve katılmanız halinde de faaliyetin organizasyonuna çağırmak için ve ayrıca kişisel bilgilerinizi bu amaçla diğer katılımcılarla da paylaşmamız gerekebilir.

Bilgilerinize üçüncü şahısların erişimi

Rijk Zwaan ve ona bağlı kuruluşlar barındırma, çeviri ve diğer hizmetler gibi faaliyetlerin yürütülmesinde üçüncü şahıslarla çalışır. Rijk Zwaan ve ona bağlı kuruluşlar organizasyon ve sözleşme çerçevesinde gerekli tedbirleri alarak kişisel bilgilerinizin güvende olmasını ve sadece bu gizlilik politikasında belirtilen amaçlar için kullanılmasını sağlar.

Rijk Zwaan ve ona bağlı kuruluşlar dünya çapında çalışmaktadır ve yukarıda anılan bilgi ve hizmetleri size sunmak için gerekirse kişisel bilgiler Rijk Zwaan firmaları arasında paylaşılmaktadır.

Yasalarca gerekli olması halinde kişisel bilgileriniz ilgili makamlara sunulacaktır.

Bilgilerinizin saklanması

Bilgilerinizi yukarıda belirtilen amaçlar için ve bu amaçların gerektirdiği süre boyunca kullanır ve saklarız.

Üçüncü şahıs websitelerine ve sosyal medyaya verilen bağlantılar

Rijk Zwaan web uygulamalarında üçüncü şahısların websitelerine giden bağlantılar yer alabilir. Bu gizlilik politikası bu tür üçüncü şahıs websitelerinin kullanımını kapsamaz. Rijk Zwaan üçüncü şahıs websitelerinden veya kişisel bilgilerin bu websiteleri tarafından işlenme biçiminden sorumlu değildir.

Güvenlik

Rijk Zwaan bu bilgilerin kaybolmasına veya yasadışı biçimde işlenmesine karşı gereken teknik ve organizasyonel güvenlik tedbirlerini almıştır. Bu amaçla Rijk Zwaan’da güvenli sunucular, güvenlik duvarları ve şifreleme gibi çeşitli güvenlik teknikleri kullanılmasının yanı sıra verilerin saklandığı konumlar fiziksel olarak da korunur.

Sorular

Sorularınız olursa veya Rijk Zwaan ürünleri ya da hizmetleri hakkında bilgiler almaya devam etmek istemezseniz info@rijkzwaan.com adresinden bize yazabilirsiniz. Ayrıca kişisel bilgilerinizin gözden geçirilmesi veya değiştirilmesi ya da silinmesi için de bize danışabilirsiniz.

Ayrıca şikayetleriniz için denetleyici makamlara da başvurabilirsiniz; Avrupa Birliği’nde, Hollanda’daki Autoriteit Persoonsgegevens ile irtibat kurabilirsiniz.

Bu gizlilik politikasında zaman içinde değişiklik yapılabilir.

Bu gizlilik politikası duyurusu en son 4 Mayıs 2018 tarihinde değiştirildi.

Rijk Zwaan Distribution B.V.

Burgemeester Crezéelaan 40

2678 KX De Lier

info@rijkzwaan.com