Fijnaart Demo Günleri

18.09.2017- 27.10.2017 Fijnaart

Fijnaart demo günlerine hoş geldiniz! 18 Eylül - 27 Ekim 2017 tarihleri arasındaki altı haftalık bir süre boyunca Rijk Zwaan açık tarla çeşitlerini sunacağız. Dünyadaki üreticilere ve tedarik zincir ortaklarına çok sayıda yeni çeşit gösteriyor olacağız. Kalite ve pazar fırsatları hakkındaki görüşlerinizi öğrenmek istiyoruz.

Knox™ve Knox™ Core

Beklentiniz nedir? Öncelikle, yeni bir marul konsepti: Knox™ Core. Bu benzersiz özellik sayesinde marulun kesim noktası temiz ve beyaz kalır, bu da taze kesim sektörü için büyük bir avantajdır. İşleme sanayisi için ideal olan Knox™ özelliği taze kesilmiş marullarda pembeleşmeyi geciktirmektedir. Deneme alanında yeni ve mevcut Knox™ marul çeşitlerinin yanı sıra çeşitli Knox™ Core çeşitlerini göreceksiniz.

 

Sayısız ıspanak çeşitleri

Ispanak da elbette demo günlerimizde önemli bir rol oynamaktadır. Sanayi için ıspanak, baby yaprak ıspanak çeşitleri ve oryantal ıspanak dahil geniş ve güncellenmiş ürünlerimizi keşfedin. Tüm pazarlar ve uygulamalar için yenilikçi çözümler sergilenecektir.

Önde gelen tüm çeşitler

Bahsedilmeye değer başka ürün ise, çok çeşitli şekil, boyut ve renklerde lahanalarımızın geniş yelpazesidir. Ayrıca, baby yaprak marul, roka, pazı, corn salad, turp, endive, kereviz ve kereviz sapı, pırasa, havuç ve pancar çeşitlerini de göreceksiniz. Bu yıl yeni gelen ürün kabak; Güney Avrupa'da iyi performans gösteren çeşitlilikteki yeni ürün olan kabak içinHollanda denemelerini yürütüyoruz.

Randevu için arayınız

İlginizi çekti mi? Eğer öyleyse, Rijk Zwaan temsilcimizi veya Açık saha deneme koordinatörü Arno van Oers'i arayarak randevu ayarlayabilirsiniz, tel. +31 (0) 6 53 30 50 58. Hijyen sebebiyle yanınızda temiz ayakkabı getirmenizi rica ederiz.
 

Ziyaret detaylarınızı uygulamamızda kaydediniz

Demo günlerinde Partner RZ uygulaması kullanışlı bir kaynaktır. Favori çeşitlerinizi veya numaralarını ileride başvurmak üzere kaydetmenizi sağlar. Uygulamayı App Store / Google Play'den indirin.