Cubelli

Cubelli

Şekil, tat ve kullanım çeşitliliği tüketicilerin ve profesyonel şeflerin yemeklerine daha fazla sebze katmasını sağlar. Rijk Zwaan sürekli olarak yeni ve yenilikçi ürünler çıkararak sebze tüketimini teşvik etmektedir. Cubelli ile Rijk Zwaan şekil, tat ve kolaylık açısından ön plana çıkan domates yelpazesi sunuyor. Cubelli, üreticilerin ve perakendecilerin bu özelliklerden faydalanarak faaliyetlerinde en yüksek faydayı elde etmelerini sağlıyor.

Eşsiz özellikler

Cubelli domatesleri eşsiz ve hafif tıknaz bir şekle sahiptir. Bu domatesler ısıtıldığında bile şekli değişmemektedir ve sıkı kalmaktadır. Bu nedenle dolma ya da fırında pişirmek için idealdir. Bu domateslerin tok ve otlu tadı diğer domateslerden ayırmaktadır. Cubelli domatesleri, yüksek Brix değerleri sayesinde tüketici araştırmalarında yüksek puanlar almaktadır. Tatları olgunlaşmaya devam ederken bile aynı kalmaktadır.

Cubelli domatesleri hem tekli hem de salkım domates olarak üretilebilmektedir.

Cubelli: İlham verici bir marka

Rijk Zwaan, Cubelli markasını üretici ve perakendecilerin bu domatesleri üretici, perakendeci ve tüketiciler için satış argümanlarını bir araya getirerek pazarlayabilmelerine yardımcı olabilmek için çıkardı.

Bu etiket müşterilerin kendi faaliyetlerini desteklemekte ve ilham vermektedir. Bu müşteriler domateslerin güçlü yönlerini ön plana çıkarmak için Cubelli’nin bazı ya da bütün yönlerini kullanabilmektedir, örneğin tüketicilere ya da profesyonel şeflere ilham vermek için fotoğraflarımızı ve tariflerimizi kullanabiliyorlar. Bu sırada perakendeciler de kendi markalarını güçlendirmek için Cubelli’nin diğer yönlerini ön plana çıkarabiliyorlar.

Cubelli domateslerimiz hakkında daha fazla bilgi için