Convenience

Karlılığı en iyi şekilde kullanmak

Convenience (Tüketime Hazır), sebzelerde çok önemli bir trend haline geldi. Aynı zamanda, sebze tüketimini artırmanın en önemli yollarından birini teşkil ediyor. Rijk Zwaan, üreticilere, sanayi şirketlerine ve onların müşterilerine karlılıklarını arttırabilecek yenilikçi bir portföy sunuyor.

Spesifik özellikler

Sebze sanayi şirketleri, atıkları azaltmaya, daha uzun raf ömrüne, daha kolay işlemeye ve çekici görünüme önem verirler. Uluslararası tüketime hazır sebzeler sektörü Rijk Zwaan’ı yenilikçi ve çözüme odaklı bir ortak olarak görüyor. Marulda mekanik hasat çok önemli bir trend ve bu trend fabrikada işleme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

İşbirliği

Doğru çeşide karar vermek işbirliği gerektirir. Bizler, sahip olduğumuz bilgileri tüketime hazır sebze uzmanlarından oluşan uluslararası ağımız aracılığıyla dağıtmaktayız.

Başarılı bir nihai ürün elde edebilmek için bir çeşidin rengi, tadı ve yıkamaya ya da uzun saklama sürelerine uygunluğu kadar teknik konular da önemlidir. Yüksek verim ve işlemeye uygun ürünler de diğer etkili faktörlerdir.

Yenilikçi ürün yelpazesi

Rijk Zwaan, marulda pazar lideridir. Convenience kategorisinde başarılı inovasyona en iyi örnek, kesilen uçları geç pembeleşen marul çeşidimiz KnoxTM’tur. Diğer yeni ürünlerimiz ise ısı ve asitli soslara daha iyi dayanan marul çeşitlerimizdir. Bu marullar çıtırlıklarını ve renklerini korumanın yanı sıra sandviçlerde kullanım için özellikle tercih edilmektedir. Bir diğer popüler inovasyon ise tek bir bıçak darbesiyle sayısız küçük yaprağa bölünen Salanova®’dır. Buna ek olarak, çok daha uzun raf ömrüne, düz, ince kabuğu ve küçük çekirdek boşluğu sayesinde yüksek verimliliğe sahip bir Cantaloupe kavunu olan Caribbean çeşidini geliştirmiş bulunuyoruz.

Rijk Zwaan’ın tüketime hazır sebzeleri çok daha kolay hale nasıl getirdiğini merak ediyorsanız sizleri demo sahalarımıza bekleriz.