Şirket Kültürü

Rijk Zwaan, sağlıklı, kişisel gelişim ve büyüme için olanakların bulunduğu, katılım, takım çalışması ve saygı değerlerine dayalı eşsiz bir şirket kültürüne sahiptir. Rijk Zwaan, insan-odaklı yaklaşımı ile diğer şirketlerden ayrılmaktadır.


Rijk Zwaan, herkesin sürece dahil olduğu, ekip çalışması ve saygının olduğu, kişisel gelişim ve büyüme için fırsatların bulunduğu eşsiz bir şirket kültürüne sahiptir. Bu şekilde Rijk Zwaan kendisini “insan-odaklı” yaklaşımı ile diğer şirketlerden ayırmaktadır.

Adanmışlık ve motivasyon
Rijk Zwaan'da her bir çalışanımıza çekici bir maaş ve yan faydalarla birlikte zevkli ve uzun vadeli bir iş fırsatı sunmak bizim ilk hedeflerimizden birisidir. Çalışanlarımız, herkesin birbirine saygıyla yaklaştığı hoş bir ortamda kendilerini görevlerine ve işlerine adayabilmektedirler. Bunun sonucunda bütün müşterilerine en kaliteli tohumları ve birinci sınıf hizmeti sunabilecek şekilde motive olmaktadırlar. 
 


Saygılı iletişim
Rijk Zwaan hedeflerini yerine getirebilmek için çok sayıda kilit başlangıç noktasından yola çıkmaktadır. Örneğin, bütün iletişimlerimizde doğruyu söylemeye büyük bir önem veririz. Bu sayede, bütün kararlar sağlam temellere dayanılarak verilmektedir. Ayrıca birbirimizle arkadaş canlısı, açık ve net bir şekilde iletişim kurarak birbirimizin fikrine ve görüşlerine saygı duyarız. Bu yüksek ahlaki standart ve değerler hem iç hem de dış ticari işlemlerimize yansımaktadır.
 


İnisiyatif alabilme
Rijk Zwaan içerisindeki yönetim mümkün olduğunca merkezi olmayacak şekilde tasarlanmıştır: bizler çalışanlarımızın bağımsız girişimciler gibi hareket etmesini bekleriz. Kararlar, argümanlar temel alınarak verilir zira körü körüne verilen emirleri uygulamak bizim tarzımız değildir. Sonuçta dinamik pazar şartları yaratıcılığı istemektedir ve bu da çalışanların inisiyatif almasını gerektirmektedir. Bu yaklaşımın, ortağımız olarak görmeyi tercih ettiğimiz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermemizi sağladığına inancımız ise sonsuzdur.


 

 

 

 

<
 
 

Rijk Zwaan  |  P.O. Box 40 |  2678 ZG  De Lier  |  The Netherlands  |  T: +31 (0)174 532 300  |  F: +31 (0)174 532 163  |  E:  |  W: http://www.rijkzwaan.com